Nagroda Inteligentnego Rozwoju

Forum Inteligentnego Rozwoju przyznało jednej z naszych spółek – Pioma-Odlewnia – Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju. Kapituła konkursu, wyróżnia spółki, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju przemysłu dzięki innowacyjnym działaniom oraz prowadzonym inwestycjom.
W tym roku, kapituła doceniała sferę badawczo-rozwojową oraz wpływ na wzmocnienie regionu i jego społeczności.
Rozwój to synonim siły, możliwości i zaangażowania, a inteligentny rozwój to coś znacznie więcej. To zdolność do postrzegania, analizy i adaptacji, to także umiejętność uczenia się oraz wykorzystywania już posiadanej wiedzy i umiejętności. To właśnie robimy w Piomie-Odlewni. Dla mnie to wyjątkowe wyróżnienia, ponieważ dziś cała Grupa PGO, w tym oczywiście i nasza Spółka, jest na etapie przemian, w fazie intensywnego wzrostu i rozwoju. Jestem przekonany, że ten wzrost ma i będzie miał wpływ także na synergiczny rozwój regionów i społeczności lokalnych w otoczeniu naszych zakładów. Zatem nagrodę odbieramy, jako dowód, że wybraliśmy dobry kierunek działania – podsumował prezes Pioma-Odlewnia Rafał Kania, podczas gali wręczenia nagród na II Forum Inteligentnego Rozwoju.
Działania Spółki, które zostały docenione w tegorocznej edycji konkursu, były realizowane w ramach „Strategii PGO na lata 2017-2020”.


Kontakt

PGO S.A.
ul. Tysiąclecia 101
40-875 Katowice, Polska

KRS: 0000305325
Regon: 590722383
NIP: 771-23-74-309

Tel. +48 32 832 18 00

pgo@pgosa.pl

Wyślij zapytanie