Miejsce pracy:

  • Pioma-Odlewnia Sp. z o.o.

Grupa PGO to największa w Polsce grupa przemysłowa specjalizująca się w produkcji odlewów i odkuwek. Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych. Rozwijamy się, pamiętając o równowadze i odpowiedzialności. Realizujemy coraz bardziej wymagające projekty do wielu sektorów przemysłowych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor Oddziału Pioma – Odlewnia

Miejsce pracy: Pioma – Odlewnia, Piotrków Trybunalski

Korzyści płynące z pracy w PGO S.A.:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Pioma – Odlewnia Sp. z o.o., będącej częścią grupy PGO S.A.,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki,
  • Inwestycje w rozwój pracowników – dofinansowanie do studiów podyplomowych, szkoleń, certyfikatów,
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.).

Zadania jakie będzie realizował Dyrektor Oddziału:

  • Zarządzanie Oddziałem Pioma – Odlewnia Sp z o.o. w oparciu o cele strategiczne spółki PGO SA,
  • Inicjowanie i wdrażanie zmian organizacyjnych oraz inspirowanie nowych form, metod i kierunków działania podległego zakładu,
  • Nadzór nad budżetem i terminową realizacją planów produkcyjnych,
  • Zarządzanie podległymi pracownikami w sposób efektywnie wykorzystujący ich potencjał i kompetencje,
  • Zapewnienie zgodności procesów z wymaganiami BHP, jakościowymi oraz procedurami wewnętrznymi,
  • Kontrola i optymalizacja kosztów podległej jednostki.

Jakie wymagania powinien spełniać Kandydat na to stanowisko?

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym (preferowane w obszarze przemysłu ciężkiego lub automotive),
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne),
  • Wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie: zarządzania zespołem, organizacji i planowania pracy zespołu,
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań służących usprawnieniu pracy zakładu produkcyjnego,
  • Znajomość narzędzi optymalizujących procesy produkcyjne (LM, TPM),
  • Inicjatywa w działaniu oraz przedsiębiorczość.

Aplikacje prosimy wysyłać bezpośrednio na adres: rekrutacje@pgosa.pl w tytule maila umieszczając „Dyrektor/Pioma”.

Kontakt

PGO S.A.
ul. Armii Krajowej 41,
40-698 Katowice, Polska

KRS: 0000305325
Regon: 590722383
NIP: 771-23-74-309

Tel. +48 32 359 64 10
Fax +48 32 359 63 54
pgo@pgosa.pl

Wyślij zapytanie