Miejsce pracy:

  • Pioma-Odlewnia Oddział Stalowa Wola

Kierownik Logistyki

Zadania jakie będzie realizował Kierownik Logistyki:

  • Kierowanie i organizacja pracy podległych działów,
  • Nadzorowanie gospodarki magazynowej oraz kooperacji,
  • Koordynowanie zakupów,
  • Koordynowanie oraz optymalizacja procesów i kosztów,
  • Wprowadzenie ulepszeń i działań rozwojowych podległych działów,
  • Poszukiwanie nowych dostawców oraz budowanie z nimi pozytywnych relacji,
  • Prowadzenie negocjacji z klientami oraz dostawcami,
  • Realizację strategii PGO S.A oraz jej celów.

Jakie wymagania powinien spełniać Kandydat na to stanowisko?

  • Min. 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w przemyśle ciężkim,
  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne),
  • Umiejętność strategicznego myślenia,
  • Znajomość technik negocjacyjnych,
  • Umiejętność zarządzania zespołem: organizacji i planowania pracy, motywowania oraz egzekwowania realizacji założonych planów,
  • Kreatywność oraz inicjatywa w działaniu,
  • Nastawienie na osiąganie celów oraz wdrażanie działań usprawniających.

Korzyści płynące z pracy w PGO S.A.:

  • Stabilne zatrudnienie w Grupie PGO S.A.,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki,
  • Inwestycje w rozwój pracowników – program rozwoju kompetencji menedżerskich, dofinansowanie do studiów podyplomowych, szkoleń, certyfikatów,
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne).

Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest PGO S.A. z siedzibą w Katowicach 40-698, ul. Armii Krajowej 41. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody, nie dłużej jednak niż 12 mc. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.  W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Danych Osobowych PGO S.A., który możliwy jest poprzez adres mailowy: odo.pgo@pgosa.pl. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Kontakt

PGO S.A.
ul. Armii Krajowej 41,
40-698 Katowice, Polska

KRS: 0000305325
Regon: 590722383
NIP: 771-23-74-309

Tel. +48 32 359 64 10
Fax +48 32 359 63 54
pgo@pgosa.pl

Wyślij zapytanie