Miejsce pracy:

  • Odlewnia Żeliwa Śrem S.A.

Grupa PGO to największa w Polsce grupa przemysłowa specjalizująca się w produkcji odlewów i odkuwek. Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych. Rozwijamy się, pamiętając o równowadze i odpowiedzialności. Realizujemy coraz bardziej wymagające projekty do wielu sektorów przemysłowych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Operacyjny

Miejsce pracy: Śrem

Korzyści płynące z pracy w PGO S.A.:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  w OŻ „Śrem” SA, będącej częścią grupy PGO S.A.;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki;
  • Inwestycje w rozwój pracowników – dofinansowanie do studiów podyplomowych, szkoleń, certyfikatów;
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.).

Zadania jakie będzie realizował Kierownik Operacyjny:

  • Planowanie, organizowanie i realizacja zadań produkcyjnych ze szczególnym uwzględnieniem działań optymalizacyjnych,
  • Implementowanie nowoczesnych systemów zarządzania (narzędzia Lean Management) oraz bieżąca współpraca z wydziałem produkcyjnych w celu ich wdrożenia,
  • Wytyczanie krótko- i długoterminowych planów wydziałów produkcyjnych,
  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym oparte na wartościach PGO SA oraz dążenie do ciągłego doskonalenia podległego zespołu,
  • Ścisła współpraca z pozostałymi wydziałami zakładu.

Jakie wymagania powinien spełniać Kandydat na to stanowisko?

  • 4-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym (przemysł ciężki, automotive),
  • Poparte sukcesami doświadczenie we wdrażaniu narzędzi Lean Management,
  • Umiejętność organizacji pracy oraz budowania motywacji zespołu,
  • Doświadczenie w rozliczaniu pracy zespołu przy użyciu wskaźników KPI,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Aplikacje prosimy wysyłać bezpośrednio na adres: rekrutacje@pgosa.pl w tytule maila umieszczając „Kierownik/Śrem”.

Kontakt

PGO S.A.
ul. Armii Krajowej 41,
40-698 Katowice, Polska

KRS: 0000305325
Regon: 590722383
NIP: 771-23-74-309

Tel. +48 32 359 64 10
Fax +48 32 359 63 54
pgo@pgosa.pl

Wyślij zapytanie