Miejsce pracy:

  • Odlewnia Żeliwa Śrem S.A.

Grupa PGO to największa w Polsce grupa przemysłowa specjalizująca się w produkcji odlewów i odkuwek. Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych. Rozwijamy się, pamiętając o równowadze i odpowiedzialności. Realizujemy coraz bardziej wymagające projekty do wielu sektorów przemysłowych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Wydziału Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: OŻ „Śrem” SA

Korzyści płynące z pracy w PGO S.A.:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  w OŻ „Śrem” SA, będącej częścią grupy PGO S.A.;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki;
  • Inwestycje w rozwój pracowników – dofinansowanie do studiów podyplomowych, szkoleń, certyfikatów;
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.).

Zadania jakie realizuje Kierownik Wydziału Utrzymania Ruchu:

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych oraz instalacji,
  • Stała współpraca z wydziałami produkcyjnymi,
  • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn i urządzeń technicznych,
  • Wyznaczanie i implementacja standardów utrzymania ruchu,
  • Planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń, prowadzenie działań prewencyjnych,
  • Analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonania napraw,
  • Planowanie, koordynacja prac i nadzór nad podległymi pracownikami
  • Współpraca z dostawcami, firmami serwisowymi,
  • Koordynowanie gospodarki częściami zamiennymi,
  • Tworzenie, nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej,
  • Planowanie i kontrola podległych budżetów,
  • Szkolenie i rozwój pracowników.

Jakie wymagania powinien spełniać Kandydat na to stanowisko?

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne: Mechanika, Automatyka),
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w Wydziale Utrzymania Ruchu,
  • Znajomość zagadnień z dziedziny: mechaniki, hydrauliki, pneumatyki, budowy maszyn,
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym,
  • Zarządzanie zespołem, w szczególności: planowanie zadań, egzekwowanie obowiązków oraz rozwijanie zespołu,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz doskonałej organizacji pracy,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za podejmowane decyzje,
  • Determinacja w działaniu i nastawienie na cel.

Aplikacje prosimy wysyłać bezpośrednio na adres: rekrutacje@pgosa.pl w tytule maila umieszczając „Kierownik UR/Śrem”.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Kontakt

PGO S.A.
ul. Armii Krajowej 41,
40-698 Katowice, Polska

KRS: 0000305325
Regon: 590722383
NIP: 771-23-74-309

Tel. +48 32 359 64 10
Fax +48 32 359 63 54
pgo@pgosa.pl

Wyślij zapytanie