Miejsce pracy:

  • Kuźnia „Glinik” Sp. z o.o.

Grupa PGO to największa w Polsce grupa przemysłowa specjalizująca się w produkcji odlewów i odkuwek. Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych. Rozwijamy się, pamiętając o równowadze i odpowiedzialności. Realizujemy coraz bardziej wymagające projekty do wielu sektorów przemysłowych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Mistrz obróbki skrawaniem

Miejsce pracy: Kuźnia Glinik Sp. z o.o.

Korzyści płynące z pracy w PGO S.A.:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Kuźni Glinik Sp. z o.o. w Gorlicach, będącej częścią grupy PGO S.A.,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki,
  • Inwestycje w rozwój pracowników – dofinansowanie do studiów podyplomowych, szkoleń, certyfikatów,
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.).

Zadania jakie realizuje Mistrz obróbki skrawaniem:

  • Nadzoruje prawidłowy przebieg procesu technologicznego, zgodny z przyjętymi przez spółkę normami technologicznymi, a także bhp i ppoż.,
  • Odpowiada za terminową i ilościową realizację bieżących zleceń,
  • Zarządza i organizuje pracę podległego zespołu,
  • Sporządza raporty wykonanej przez wydział pracy,
  • Czuwa nad przestrzeganiem przepisów BHP przez pracowników,
  • Rozlicza czas pracy pracowników,
  • Współpracuje z innymi działami firmy (planowanie, technologia, utrzymanie ruchu).

Jakie wymagania powinien spełniać kandydat na to stanowisko?

  • Wykształcenie min. średnie-techniczne,
  • Doświadczenie w obróbce skrawaniem, mile widziane na stanowisku mistrza/lidera zmiany,
  • Dążenie do realizacji wyznaczonych celów,
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Znajomość procesów CNC – posiadanie ogólnej wiedzy z zakresu toczenia, frezowania, a także spawania,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, konieczne do zarządzania zespołem,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za podejmowane działania.

Aplikacje prosimy wysyłać bezpośrednio na adres: rekrutacje@pgosa.pl w tytule maila umieszczając „Mistrz/Kuźnia”.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Kontakt

PGO S.A.
ul. Armii Krajowej 41,
40-698 Katowice, Polska

KRS: 0000305325
Regon: 590722383
NIP: 771-23-74-309

Tel. +48 32 359 64 10
Fax +48 32 359 63 54
pgo@pgosa.pl

Wyślij zapytanie