PGO na Światowym Kongresie Odlewniczym

Tegorocznej krakowskiej edycji 73 Światowego Kongresu Odlewniczego (WFC) towarzyszy hasło „Creative Foundry”. Pierwiastek kreatywności  dla nowych idei, koncepcji, nowych powiązań i skojarzeń to istota oryginalnych rozwiązań oraz nowoczesnych zastosowań.

Dla PGO, jako organizacji chcącej kształtować nowoczesny przemysł w oparciu o kompetencje swoich pracowników, istotne jest aby wspierać osoby nastawione na rozwój swoich umiejętności technicznych, menadżerskich oraz specjalistycznych. Zdajemy sobie sprawę, że kreowanie nowoczesnej, przemysłowej rzeczywistości nie jest łatwe, wymaga zaangażowania oraz ciągłej nauki. Tym bardziej cieszy nas fakt, że możemy uczestniczyć w inicjatywie takiej, jak Young Reaserchers’ Seminar, w ramach której ufundujemy nagrodę dla najlepszego referatu wygłoszonego podczas sesji.

PGO jest organizacją uczącą się, otwartą na zmiany, która dokłada wszelkich starań,  aby praca  w  jej strukturach była ciekawa, pełna wyzwań i umożliwiała pracownikom realizację celów, zarówno zawodowych, jak i osobistych. PGO stara się inspirować młodych, ambitnych studentów oraz absolwentów, zachęcając ich do rozwoju. Poprzez program stażowy „We shape your future” PGO otwiera możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego pod okiem specjalistów, a najlepszym stażystom umożliwia pracę w spółkach Grupy. Współpraca PGO z placówkami naukowymi i edukacyjnymi odbywa się zarówno na poziomie szkolnictwa wyższego – studiów inżynierskich i podyplomowych, jak i średniego – technicznego i branżowego.

Kontakt

PGO S.A.
ul. Tysiąclecia 101
40-875 Katowice, Polska

KRS: 0000305325
Regon: 590722383
NIP: 771-23-74-309

Tel. +48 32 832 18 00

pgo@pgosa.pl

Wyślij zapytanie